Co zrobić, aby pracować z nami?

1. Zgłoś swoją kandydaturę

Jeśli chcesz podjąć pracę jak Opiekun(ka) osób starszych w Niemczech zgłoś się do nas:
tel. + 48 600 348 779
tel. + 48 882 096 166
tel. + 48 75 300 01 72
lub zostaw swoje dane korzystając z formularza zgłoszeniowego- skontaktujemy się w ciągu 48h.

2. Rozmowa telefoniczna

Podczas rozmowy nasz pracownik zapyta o szczegóły dotyczące Państwa doświadczenia, preferencji co do zlecenia (termin, czas trwania, lokalizacja, stan podopiecznych). Przedstawimy również naszą firmę, warunki współpracy oraz nasze wymagania.

3. Dopasowanie oferty i przygotowanie profilu

Na podstawie uzyskanych od Państwa informacji będziemy starać się zaproponować jak najbardziej dopasowane zlecenie pod indywidualne wymagania Opiekuna. Jeśli w naszej Agencji pojawi się zlecenie zgodne z podanymi preferencjami skontaktujemy się z Państwem w celu jego przedstawienia, a następnie wypełnienia z Państwem telefonicznie formularza zgłoszeniowego (przed tym pracownik poprosi o przesłanie zdjęcia oraz referencji na adres info@seniorpartnerpremium.eu).

4. Przygotowanie profilu, umowa i wyjazd do pracy

Po przesłaniu profilu do Rodziny i akceptacji przygotujemy umowę, którą otrzymają Państwo przed wyjazdem (pocztą lub na adres e-mail). W razie potrzeby pomagamy w organizacji dojazdu na miejsce pracy oraz zapewniamy zwrot kosztów podróży. Podczas pobytu na zleceniu jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę pod podanym nr telefonu.

Senior Partner Premium